Simms ProDry Gore-Tex Jacket

Simms ProDry Gore-Tex Jacket

rybářská bunda na loď Simms ProDry Gore-Tex Jacket

Simms ProDry Gore-Tex Jacket Black

Simms ProDry Gore-Tex Jacket Black

16 800,00 Kč s DPH
Simms ProDry Gore-Tex Jacket Orange

Simms ProDry Gore-Tex Jacket Orange

16 800,00 Kč s DPH

kategorie: rybářské bundy
výrobce: Simms
Simms logo

Tabulka rozměrů a velikostí

Simms ProDry Gore-Tex Jacket rybářská bunda

Rybářská bunda do extrémních podmínek, díky materiálu GTX Pro-Shell vás udrží v suchu a pohodlí za každého počasí. Věnujte se rybaření a starosti nechte na břehu! Bunda byla vyvinuta pro lodní chytání na moři a poskytuje maximální ochranu před promoknutím i během rychlých přejezdů lodí.
Vysoký límec, stahovací kapuce, nepromokavý zip YKK Aquaguard s légou, stahovací rukávy proti zatečení vody, dvě velké kapsy a 2 ohřívací kapsy na ruce. Výrazné odrazové plochy na rukávech, zádech a přední části zvyšují vaši bezpečnost za šera.
Rybářská bunda ProDry Gore-Tex tvoří komplet s prodlouženými gore-tex kalhotami ProDry Bibs.


Technické parametry

Technologie

Gore-Tex

Gore-Tex

Nejvyspělejší membránový materiál - absolutní nepromokavost a nejvyšší prodyšnost. Oblečení z tohoto materiálu vás udrží v suchu za všech okolností. Nízká hmotnost a vysoká odolnost proti opotřebení. Pro udržení vysoké prodyšnosti je důležité obnovovat svrchní impregnaci.


YKK

YKK Zipy

Zipy YKK Vislon - nereznoucí a skoro bezúdržbové zipy určené pro nepromokavé oblečení. Určené i pro rybářské oblečení vystavené působení mořské vody - doporučujeme opláchnutí ve sladké vodě minimálně před uložením, životnost zipu prodlouží McNett Zip-Care


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


-
0.03399s