McNett Revivex

McNett Revivex

Revivex Durable Water Repellent

Originální impregnace na Gore-Tex materiály

McNett Revivex

Revivex

Revivex

513,00 Kč s DPH
0215633622132022-04-18

podobné:
kategorie: Praní, mytí a impregnace
výrobce: Mc Nett
Mc Nett logo

McNett Revivex originální impregnace na Gore-Tex

Originální impregnace doporučovaná firmou Gore na výrobky z membránových materiálů Gore-tex. Jednoduchá aplikace, obsah vydrží minimálně na dvojí impregnaci brodících kalhot.

Použití:  Po vyprání GORE-TEXového oděvu (např. v přípravku REVIVEX HI-TECH FABRIC CLEANER) se na mokrý neusušený oděv zavěšený na ramínku mechanickým rozprašovačem nastříká impregnace REVIVEX a poté se oděv nechá projít sušícím proce­sem v sušičce. Aplikace vyšší teploty při sušení zajistí stabilizaci impreg­nace, která pak vydrží 2-3 vyprání oděvu. Pro ty, kteří nemají sušičku, existuje náhradní možnost stabilizace impregnace přežehlením povrchu. Přesný návod je přiložen ke každé impregnaci. Výhodou impregnace RE­VIVEX je to, že se jedná o naprosto netoxický přípravek na vodní bázi, který nezanáší membránu a zajišťuje její optimální prodyšnost. Navíc po teplotní stabilizaci vydrží několikeré vyprání, což minimalizuje náklady na impregnaci a usnadňuje údržbu GORE-texových tkanin. Membránová tkanina bez impregnace není schopna zajistit požadovanou prodyšnost v situaci, kdy je povrch tkaniny mokrý.
Balení: mechanický bezfreonový rozprašovač, obsah 300 ml


Technické parametry

Technologie

Gore-Tex

Gore-Tex, GTX

Nejvyspělejší membránový materiál - absolutní nepromokavost a nejvyšší prodyšnost. Praní, mytí a impregnace z Gore-Texu vás udrží v suchu za všech okolností, a navíc má tento materiál nízkou hmotnost a vysokou odolnost proti opotřebení. Pro udržení prodyšnosti po celou dobu používání je důležité obnovovat svrchní impregnaci.


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


0.01329s