Simms G3 Guide Jacket

Simms G3 Guide Jacket
  • 1480534816-pg-10907-304-g3-guide-jacket-olive-detail-f16.jpg
  • 1505985937-g3-guide-jacket-lead-back-f15.jpg více foto

rybářská bunda Simms G3 Guide Jacket

Simms G3 Guide Jacket lead

Simms G3 Guide Jacket lead

14 274,00 Kč s DPH
Simms G3 Guide Jacket Olive

Simms G3 Guide Jacket Olive

model 2017
14 274,00 Kč s DPH

kategorie: rybářské bundy
výrobce: Simms
Simms logo

Tabulka rozměrů a velikostí

rybářská bunda Simms G3 Guide Jacket

Tato rybářská bunda vás díky materiálu GORE-TEX Performance Shell udrží v suchu a pohodě i v extrémním počasí. Bunda má nový design kapuce a zvýšeného límce, vodonepropustné stahování rukávů takže vám nebude zatékat při házení ani při vylovování ryby rukou. Určitě oceníte prostorné kapsy, stahování v pase, retraktory na pean a štípátko s magnetickým přichycením proti samovolnému pohybu a další vychytávky.


Technické parametry

Technologie

DWR

DWR - Durable Water Repelency

Zajištuje dlouhotrvající ošetření povrchu materálů proti vodě a ulpívání nečistot. Prodlužuje životnost a zachovává vysokou prodyšnost.


Gore-Tex

Gore-Tex

Nejvyspělejší membránový materiál - absolutní nepromokavost a nejvyšší prodyšnost. Oblečení z tohoto materiálu vás udrží v suchu za všech okolností. Nízká hmotnost a vysoká odolnost proti opotřebení. Pro udržení vysoké prodyšnosti je důležité obnovovat svrchní impregnaci.


YKK

YKK Zipy

Zipy YKK Vislon - nereznoucí a skoro bezúdržbové zipy určené pro nepromokavé oblečení. Určené i pro rybářské oblečení vystavené působení mořské vody - doporučujeme opláchnutí ve sladké vodě minimálně před uložením, životnost zipu prodlouží McNett Zip-Care


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


-
0.03005s