Simms Bulkley jacket

Simms Bulkley jacket
  • 1420032510-bulkley-jacket-wetstone-back.jpg více foto

Teplá rybářská bunda Simms Bulkley jacket

Bulkley jacket black

Bulkley jacket black

14 274,00 Kč s DPH
Simms Bulkley jacket concrete

Simms Bulkley jacket concrete

14 274,00 Kč s DPH

kategorie: rybářské bundy
výrobce: Simms
Simms logo

Tabulka rozměrů a velikostí

Simms Bulkley jacket rybářská bunda Primaloft, GTX

GORE-TEX s inovativní all-weather izolací Primaloft, to je nová rybářská bunda Simms BULKLEY. Úžasně pohodlná, lehká, měkká a plně funkční bunda pro chladné dny na rybách. Při hlubokém brození doporučujeme nosit do brodích kalhot - primaloft je sice rychleschnoucí, ale kdo se má pořád ždímat namočenou bundu... Ideální na jarní a zimní muškaření, nebo lov z lodě. Hmotnost bundy je cca 815g.

  • fleecem zateplené kapsy
  • voděodolné stahovací manžety na rukávech
  • prostorné náprsní kapsy
  • zateplená nastavitelná kapuce
  • stahování v pase
  • nylonové YKK ® zipy

Technické parametry

Technologie

DWR

DWR - Durable Water Repelency

Zajištuje dlouhotrvající ošetření povrchu materálů proti vodě a ulpívání nečistot. Prodlužuje životnost a zachovává vysokou prodyšnost.


Gore-Tex

Gore-Tex

Nejvyspělejší membránový materiál - absolutní nepromokavost a nejvyšší prodyšnost. Oblečení z tohoto materiálu vás udrží v suchu za všech okolností. Nízká hmotnost a vysoká odolnost proti opotřebení. Pro udržení vysoké prodyšnosti je důležité obnovovat svrchní impregnaci.


Primaloft

Primaloft Insulation

Izolační materiál podobný svými vlastnostmi nejkvalitnějšímu peří, navíc s odolností proti vodě a s termoizolačními vlastnostmi i za mokra. Primaloft byl původně vyvinut pro armádu, ale našel své uplatnění i v rybářském oblečení. Vlastnosti: vysoká stlačitelnost, nízká hmotnost, vysoký loft, prodyšnost, neabsorbuje vlhkost, hřeje i po namočení. Nejlepší poměr izolačních vlastností k hmotnosti materiálu.


YKK

YKK Zipy

Zipy YKK Vislon - nereznoucí a skoro bezúdržbové zipy určené pro nepromokavé oblečení. Určené i pro rybářské oblečení vystavené působení mořské vody - doporučujeme opláchnutí ve sladké vodě minimálně před uložením, životnost zipu prodlouží McNett Zip-Care


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


-
0.18545s