Simms Slick Jacket

Simms Slick Jacket
  • Bunda Slick a losos ulovený dvouručákem více foto

Simms Slick Jacket GTX rybářská bunda

pro muškaře a vláčkaře
Slick Jacket black

Slick Jacket black

15 574,00 Kč s DPH
Simms Slick Jacket Loden

Simms Slick Jacket Loden

15 574,00 Kč s DPH

kategorie: rybářské bundy
výrobce: Simms
Simms logo

Tabulka rozměrů a velikostí

Simms Slick Jacket GTX rybářská bunda

Dokonalá rybářská bunda z třívrstvé membrány Gore-Tex PRO Shell určená do těch nejnáročnějších podmínek, kdy se musíte absolutně spolehnout na své rybářské oblečení. Výjimečný design bez vnějších kapes a jakýchkoliv konstrukčních prvků o které by se mohla zaseknout šňůra během házení - ideální bunda pro lov s Double Handem. 

Levý a pravý systém náprsních kapes je přístupný 2/3 zipem na obou stranách hlavního zipu. Tyto vnitřní kapsy jsou rozděleny do dvou pater a pojmou nepřeberné množství krabiček, za zmínku stojí integrovaná kapsička s utěrkou na brýle, kterou díky magnetickému zapínání rozepnete jednou rukou. Do těchto velkých kapes spolehlivě uložíte krabici (A4) s muškami, nebo přívlačovými nástrahami.

Boční ohřívací kapsy na ruce mají vnitřní zipy, takže v případě potřeby prostrčíte ruce do broďáků aniž byste museli v dešti rozepínat celou bundu. Konce rukávů (z nenasákavého materiálu) jsou opatřeny stahováním a jsou chráněny vněší manžetou proti zatékání při dešti. Vysoký límec bundy s mikrofleece vrstvou přidává na komfortu, stejně tak plně nastavitelná kapuce.

Hmotnost bundy je cca 815g. 


Technické parametry

Technologie

DWR

DWR - Durable Water Repelency

Zajištuje dlouhotrvající ošetření povrchu materálů proti vodě a ulpívání nečistot. Prodlužuje životnost a zachovává vysokou prodyšnost.


Gore-Tex

Gore-Tex

Nejvyspělejší membránový materiál - absolutní nepromokavost a nejvyšší prodyšnost. Oblečení z tohoto materiálu vás udrží v suchu za všech okolností. Nízká hmotnost a vysoká odolnost proti opotřebení. Pro udržení vysoké prodyšnosti je důležité obnovovat svrchní impregnaci.


YKK

YKK Zipy

Zipy YKK Vislon - nereznoucí a skoro bezúdržbové zipy určené pro nepromokavé oblečení. Určené i pro rybářské oblečení vystavené působení mořské vody - doporučujeme opláchnutí ve sladké vodě minimálně před uložením, životnost zipu prodlouží McNett Zip-Care


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


-
0.03538s