Simms Slick Jacket

Simms Slick Jacket
  • Bunda Slick a losos ulovený dvouručákem více foto

Simms Slick Jacket GTX rybářská bunda

pro muškaře a vláčkaře
Zboží již není v nabídce.

Poslední šance, model Slick Jacket končí. Dokonalá rybářská bunda z třívrstvé membrány Gore-Tex PRO Shell určená do těch nejnáročnějších podmínek, kdy se musíte absolutně spolehnout na své rybářské oblečení. Výjimečný design bez vnějších kapes a jakýchkoliv konstrukčních prvků o které by se mohla zaseknout šňůra během házení - ideální bunda pro lov s Double Handem. 

Levý a pravý systém náprsních kapes je přístupný 2/3 zipem na obou stranách hlavního zipu. Tyto vnitřní kapsy jsou rozděleny do dvou pater a pojmou nepřeberné množství krabiček, za zmínku stojí integrovaná kapsička s utěrkou na brýle, kterou díky magnetickému zapínání rozepnete jednou rukou. Do těchto velkých kapes spolehlivě uložíte krabici (A4) s muškami, nebo přívlačovými nástrahami.

Boční ohřívací kapsy na ruce mají vnitřní zipy, takže v případě potřeby prostrčíte ruce do broďáků aniž byste museli v dešti rozepínat celou bundu. Konce rukávů (z nenasákavého materiálu) jsou opatřeny stahováním a jsou chráněny vněší manžetou proti zatékání při dešti. Vysoký límec bundy s mikrofleece vrstvou přidává na komfortu, stejně tak plně nastavitelná kapuce.

Hmotnost bundy je cca 815g. 


Vyberte si, prosím, dostupné zboží z

podobné:
kategorie: rybářské bundy
výrobce: Simms
Simms logo

Technické parametry

Technologie

Gore-Tex

Gore-Tex, GTX

Nejvyspělejší membránový materiál - absolutní nepromokavost a nejvyšší prodyšnost. Rybářské bundy z Gore-Texu vás udrží v suchu za všech okolností, a navíc má tento materiál nízkou hmotnost a vysokou odolnost proti opotřebení. Pro udržení prodyšnosti po celou dobu používání je důležité obnovovat svrchní impregnaci.


YKK

YKK Zipy

Zipy YKK Vislon - nereznoucí a vysoce kvalitní zipy určené pro Rybářské bundy. Vhodné i pro oblečení vystavené působení mořské vody - doporučujeme opláchnut ve sladké vodě minimálně před uložením, životnost zipu prodlouží McNett Zip-Care


DWR

DWR - Durable Water Repelency

Zajištuje dlouhotrvající ošetření povrchu materálů proti vodě a ulpívání nečistot. Prodlužuje životnost a zachovává vysokou prodyšnost.


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


0.02286s