Simms Fall Run Jacket

Simms Fall Run Jacket

Teplá rybářská bunda Simms Fall Run Jacket

Primaloft Gold vás udrží v teple i za mokra
Simms Fall Run Jacket Loden

Simms Fall Run Jacket Loden

6 474,00 Kč s DPH
Simms Fall Run Jacket Hickory

Simms Fall Run Jacket Hickory

6 474,00 Kč s DPH
Simms Fall Run Jacket Black

Simms Fall Run Jacket Black

6 474,00 Kč s DPH

kategorie: rybářské bundy
výrobce: Simms
Simms logo

Tabulka rozměrů a velikostí

Simms Fall Run Jacket zateplená rybářská bunda Primaloft Gold

Neuvěřitelně lehká a teplá rybářská bunda, která dokáže hřát i po namočení díky převratným vláknům Primaloft Gold Insulation. Tento materiál byl vyvinut pro armádní účely splňuje proto následující podmínky: vysoká stlačitelnost, lehkost, výjiměčný loft, odolnost a termoizolační vlastnosti i po namočení - ideální pro rybářkou bundu do extrémních podmínek, nebo pokud se čas od času vykoupete a nechce se vám hned jet domů... ;) 

Tato bunda se dá nosit pod ostatní rybářské nepromokavé modely. Povrch bundy je ošetřen DWR proti lehkému dešti a navíc odpuzuje nečistoty. Počet kapes 3 - jedna zipová náprsní a dvě ohřívací na bocích bundy.

Hmotnost cca 320g.


Technické parametry

Technologie

DWR

DWR - Durable Water Repelency

Zajištuje dlouhotrvající ošetření povrchu materálů proti vodě a ulpívání nečistot. Prodlužuje životnost a zachovává vysokou prodyšnost.


Primaloft

Primaloft Insulation

Izolační materiál podobný svými vlastnostmi nejkvalitnějšímu peří, navíc s odolností proti vodě a s termoizolačními vlastnostmi i za mokra. Primaloft byl původně vyvinut pro armádu, ale našel své uplatnění i v rybářském oblečení. Vlastnosti: vysoká stlačitelnost, nízká hmotnost, vysoký loft, prodyšnost, neabsorbuje vlhkost, hřeje i po namočení. Nejlepší poměr izolačních vlastností k hmotnosti materiálu.


YKK

YKK Zipy

Zipy YKK Vislon - nereznoucí a skoro bezúdržbové zipy určené pro nepromokavé oblečení. Určené i pro rybářské oblečení vystavené působení mořské vody - doporučujeme opláchnutí ve sladké vodě minimálně před uložením, životnost zipu prodlouží McNett Zip-Care


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


-
0.03228s