Simms Exstream Jacket

Simms Exstream Jacket

Simms Exstream Jacket

Exstream Jacket Gunmetal

Exstream Jacket Gunmetal

7 803,00 Kč s DPH

kategorie: rybářské bundy
výrobce: Simms
Simms logo

Tabulka rozměrů a velikostí

zateplená bunda Simms Exstream Jacket Primaloft

Lehká a vysoce skladná teplá rybářská bunda s výplní vláken Primaloft Synergy - ideální na cesty, běžné nošení a jako mezivrstva pod Gore-Texovou rybářskou bundu. Materiál Primaloft má výtečný poměr izolačních vlastností k hmotnosti výplně a hřeje dokonce i když je vlhký. Bunda má nastavitelnou odepínací kapuci, jemný límec a nereznoucí YKK zipy.
Výplň (g/m2): tělo 120g, rukávy 100g, kapuce a límec 60g. 
Bunda je vhodná do kompletu s http://monfish.cz/simms-exstream-pant

Technické parametry

Technologie

Primaloft

Primaloft Insulation

Izolační materiál podobný svými vlastnostmi nejkvalitnějšímu peří, navíc s odolností proti vodě a s termoizolačními vlastnostmi i za mokra. Primaloft byl původně vyvinut pro armádu, ale našel své uplatnění i v rybářském oblečení. Vlastnosti: vysoká stlačitelnost, nízká hmotnost, vysoký loft, prodyšnost, neabsorbuje vlhkost, hřeje i po namočení. Nejlepší poměr izolačních vlastností k hmotnosti materiálu.


YKK

YKK Zipy

Zipy YKK Vislon - nereznoucí a skoro bezúdržbové zipy určené pro nepromokavé oblečení. Určené i pro rybářské oblečení vystavené působení mořské vody - doporučujeme opláchnutí ve sladké vodě minimálně před uložením, životnost zipu prodlouží McNett Zip-Care


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


-
0.02953s