Simms Dry Creek Hip Pack

Simms Dry Creek Hip Pack

Simms Dry Creek Hip Pack

Zboží již není v nabídce.

Vodotěsná ledvinka se svařovanými spoji a rolovacím zavíráním. Vnitřní část poskytuje dostatek prostoru pro krabičky, vnitřní kapsy dovolují dobrou organizaci obsahu. Polstrovný a pohodlný opasek se dvěma kapsami - na mušky a láhev s pitím. Ledvinku můžete nosit i přes rameno, nebo okolo krku. Suchý zip na foam, panel na připnutí joja, držák na lahve. Rozměry ledvinky 33x13x23 cm, obsah 10 L. 


Vyberte si, prosím, dostupné zboží z

podobné:
kategorie: ledvinky
výrobce: Simms
Simms logo

Technické parametry

Technologie

YKK

YKK Zipy

Zipy YKK Vislon - nereznoucí a vysoce kvalitní zipy určené pro Ledvinky. Vhodné i pro oblečení vystavené působení mořské vody - doporučujeme opláchnut ve sladké vodě minimálně před uložením, životnost zipu prodlouží McNett Zip-Care


Hodnocení uživatelů


2016-03-07 10:31:19

Otestoval jsem ji zatím na dvou výpravách u moře a jsem spokojen. Pohodlná na dlouhodoné nošení pokud k ní připnete popruh přes rameno. Z mého pohledu hlavní výhodou je, že při brození nebo při jízdě na lodi nemusíte řešit, aby se vám nedostala slaná voda do foťáku nebo dalšího vybavení. Poholdně pojme velký foťák, krabici s mouchami i náhradní cívky k navijáku. Dvě drobné nevýhody jsem přeci jen našel - rolovací zavírání funguje jen v jedné poloze (musíte udělat lichý počet otočení koncového lemu, aby se daly přesky zacvaknout) a při použití jako ledvinka bez popruhu přes rameno se pás pomalu povoluje, takže je potřeba ho nějak zajistit.


hodnocení: 4 / 5
recenzí: 1

Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


0.04115s