Monfish eXact High-Stick-Nymph

Monfish eXact High-Stick-Nymph

Nymfovací prut Monfish High-Stick-Nymph

Monfish High-Stick-Nymph 1062-4

Monfish High-Stick-Nymph 1062-4

14 900,00 Kč s DPH

kategorie: Monfish eXact
výrobce: Monfish
Monfish logo

Muškařský prut na francouzskou nymfu Monfish eXact High-Stick-Nymph

To nejlepší s čím jsme kdy chytali. Přes dva roky testování, lov v horských bystřinách ale i pomalých tažných řekách, tisíce ulovených ryb - potočáků, lipanů, duháků, parem a jiných - to vše mají tyto pruty za sebou. Hravě zvládají přesné odhození lehkých mikronymf ale i pětimilimetrových tungstenů. Díky pečlivě odladěné akci každého prutu si vychutnáte souboj se všemi rybami. Tenký blank neklade ve vzduchu odpor a zároveň poskytuje dostatek síly pro zdolávání velkých ryb. Na slabých vlascích zdoláte malé ryby, které se díky jemné špičce nesklepou z bezprotihrotých háčků. Tyto nymfovací pruty mají naprosto unikátní ujímáni blanku z nejvyššího modulu grafitu díky čemuž jsou neuvěřitelně lehké a zároveň jsou ale i odolné.


Hodnocení uživatelů


2016-12-30 20:15:18

Prut mám již pár let a a nemohu si ho vynachválit.Poprvé jsem si ho mohl vyzkoušet ve Slovinsku a tehdá jsem byl rozhodnut.Prut je v kombinaci se správným navijákem doslova zbraní na Francouzký styl.Během rychlého přehazování se prut v okamžiku uklidní a nemá žádné zbytečné dochvěvy.O váze ani psát nebudu a i na to že mám dvojku AFTMA, tak si s rybou okolo 3 kil poradí náramně.Na chytání menších pstruhů má supr citlivou špičku ale pokud je třeba zabrat, tak pomalu ztuhne.Úžasná věc, jen doporučuji.


2014-01-02 14:37:14

U tohoto prutu mne příjemně překvapila jedna hodně podstatná věc - mohl jsem si ho před zakoupením zadarmo vyzkoušet. Po jednodenní ochutnávce jsem neváhal investovat. Přesné náhozy s mikro nymfami a minimum ztracených ryb při zdolávání. Velmi povedený prut.


hodnocení: 5 / 5
recenzí: 2

Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo monfish

* Povinná pole


-
0.02813s