skalpy

Whiting Spey Salmon Whiting Spey Salmon

Sedlový skalp Whiting Spey Salmon Nejoblíbenější barva spejového skalpu na vázání krevet, mořských a lososích mušek.

1 290s DPH

Wapsi Dry Fly rooster #1 - badger Wapsi Dry Fly rooster #1 - badger

krční skalp Dry Fly rooster #1 - badger Krční skalp na vázání nejen suchých mušek, ale hodí se i pro mokré mušky a palmerování streamerů. Paprsky jsou sklovité a měkké.

250s DPH

Wapsi Dry Fly rooster #1 - brown Wapsi Dry Fly rooster #1 - brown

krční skalp Dry Fly rooster #1 - brown Krční skalp na vázání nejen suchých mušek, ale hodí se i pro mokré mušky a palmerování streamerů. Paprsky jsou sklovité a měkké.

250s DPH

Wapsi Dry Fly rooster #1 - chinchilla Wapsi Dry Fly rooster #1 - chinchilla

krční skalp Dry Fly rooster #1 - chinchilla Krční skalp na vázání nejen suchých mušek, ale hodí se i pro mokré mušky a palmerování streamerů. Paprsky jsou sklovité a měkké.

250s DPH

Wapsi Dry Fly rooster #1 - Coachman brown Wapsi Dry Fly rooster #1 - Coachman brown

krční skalp Dry Fly rooster #1 - Coachman brown Krční skalp na vázání nejen suchých mušek, ale hodí se i pro mokré mušky a palmerování streamerů. Paprsky jsou sklovité a měkké.

250s DPH

Wapsi Dry Fly rooster #1 - dun Wapsi Dry Fly rooster #1 - dun

krční skalp Dry Fly rooster #1 - dun Krční skalp na vázání nejen suchých mušek, ale hodí se i pro mokré mušky a palmerování streamerů. Paprsky jsou sklovité a měkké.

250s DPH

Wapsi Dry Fly rooster #1 - furnace Wapsi Dry Fly rooster #1 - furnace

krční skalp Dry Fly rooster #1 - furnace Krční skalp na vázání nejen suchých mušek, ale hodí se i pro mokré mušky a palmerování streamerů. Paprsky jsou sklovité a měkké.

250s DPH

Wapsi Dry Fly rooster #1 - ginger Wapsi Dry Fly rooster #1 - ginger

krční skalp Dry Fly rooster #1 - ginger Krční skalp na vázání nejen suchých mušek, ale hodí se i pro mokré mušky a palmerování streamerů. Paprsky jsou sklovité a měkké.

250s DPH

Wapsi Dry Fly rooster #1 - light ginger Wapsi Dry Fly rooster #1 - light ginger

krční skalp Dry Fly rooster #1 - light ginger Krční skalp na vázání nejen suchých mušek, ale hodí se i pro mokré mušky a palmerování streamerů. Paprsky jsou sklovité a měkké.

250s DPH


položek: 47

1 | |
0.76024s